loading

Folklórna kolekcia
Biela hodvábna blúzka s odhaleným ramenom
145.00€
Biela hodvábna blúzka s odhaleným ramenom.Má dlhé široké rukávy zriasené v manžete. Manžeta je ozdobená folklórnou stuhou v zlatej farbe a zapína sa na gombíky.Kontaktujte nás pre viac informácií na n..
Biele hodvábne sako so zdobenými ramenami
580.00€
Biele hodvábne sako s výraznými ramenami z folklórnej kolekcie.Je podšité takisto z hodvábnym saténom.Ramená sú zvýraznené strihom aj ozdobnou aplikáciou vo vzore folkórneho srdca.Aplikácia je ručne n..
Biely dámsky kabát s výšivkou srdca
625.00€
Dámsky luxusný kabát z príjemnej vlnenej látky s ručnou výšivkou srdca zlatou niťou doplnené štrasovými kamienkami.Je v prírodnej bielej farbe.Chrbát je ozdobený výšivkou v tvare folklórneho srdca.Výš..
Červený dámsky vlnený kabát folklór Heart
398.00€
 Červený vlnený zimný kabát s veľkou fazónou z folklórnej kolekcie.Na fazóne sú aplikácie ľudového motívu srdca, vytvorené ručne z štrasových kamienkov a zlatej šnúry.Vrecká sú v bočnom švíku. Fa..
Dlhé večerné tmavo modré šaty s ľudovým srdcom
715.00€
Tmavomodré spoločenské body so sukňou.Body je z elastického materiálu v kombinácii s tylom.Rukávy sú z padavej priahľadnej tkaniny - šifón, sú rozšírené nariasené do manžety.Tylová časť na prednom die..
Hodvábna biela sukňa
280.00€
Biela hodvábna riasená sukňa so šikmým dolným krajom. Vo vnútri s tromi tylovými spodničkami pre krajší tvar.Zapína sa na zips v bočnom šve.Na švíkoch a páse je ozdobená folklórnym prámikom v bie..
Tmavomodrá tylová sukňa so zlatou čipkou
239.00€
Tmavomodrá tylová folklórna sukňa so zlatou čipkou.Je zriasená v páse a zapína sa na zips v boku.je z troch vrstiev tylu a jednej vrstvy podšívky.Kontaktujte nás pre viac informácií na našej zákazníck..
Tmavomodré nohavice s vysokým pásom
93.00€
Tmavomodré široké spoločenské  nohavice so zvýšeným pásom.Sú z folklórnej kolekcie, v oblasti pásu sú ozdobené modrým prámikom.Zapínajú sa na zips v boku.V páse na prednom diely majú dva záhyby.O..
Tmavomodré sako s motívom srdca
420.00€
Tmavomodré sako so stojačikom je z folklórnej kolekcie.Je zaujímavé aplikáciami srdca , na prsiach, jednom pleci a jednom rukáve.Aplikácie sú vytvorené zo zlatej koženky a našívacích kamienkov a štras..
Tmavomodrý kabát s kašmírom a motívom srdca
625.00€
Originálny tmavomodrý zimný kabát s aplikáciou srdca na prsiach.Kabát je z kvalitného flaušu v zložení s kašmírom.Má širokú sukňu a 3/4 široké rukávy.Aplikácia srdca a aj pruhy na rukávoch je použitá ..
Tmavomodrý kabát so zlatou čipkou
423.00€
Tmavomodrý dámsky kabát z kvalitného vlneného flaušu.Čipka v zlatej farbe je na rukávoch a na širokom opasku.Kabát sa zapína na jeden kovový našívací druk.Kabát je s podšívkou.Kontaktujte nás pre viac..
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)